افزایش ترافیک مفید برای سایت

افزایش ترافیک مفید برای سایت

در دنیای امروزی و فضای اینترنت روزانه تعداد بسیار زیادی به سایت ها و وبلاگ های ساخته شده اضافه میگردد که همگی در تلاش هستند که آمار بازدید خود را بیشتر کنند و بتوانند کاربران بیشتری را به سمت خود جذب کنند. در این میان روش هایی هستند که برای افزایش بازدید سایت استفاده میشوند که اگر از آن ها به صورت حرفه ای استفاده نکنیم نه تنها برای سایت مفید نخواهد بود بلکه میتواند ضرر های زیادی را هم برای سایت به همراه داشته باشد.

بازدید سایت نخرید !

با یک جست و جو ساده در گوگل میتوانید تعداد بسیار زیادی سایت را مشاهده کنید که بازدید و ترافیک سایت به فروش میرسانند که حتی مرجع و منبع این بازدید ها مشخص نیست و شما صرفا یک ادعا از طرف فروشنده وجود دارد که این بازدید ها واقعی هستند و یا این بازدید ها توسط افرادی خاص در کشوری خاص ارسال میشود. اما این نوع بازدید ممکن است برای سایت شما بسیار گران تمام شود و توسط گوگل به عنوان تقلب کردن جریمه بشید!

سامانه هوشمند خرید بک لینک

تبادل بازدید

و اما تبادل بازدید، زمانی که حرف از تبادل بازدید به میان می آید یعنی شما به عنوان یک کاربر در سایت مرجع با دیگر کاربران اقدام به تبادل بازدید میکنید، به این صورت که شما از سایت دیگر کاربران بازدید میکنید و اونها هم از سایت شما بازدید میکنند. اما این روش هم مشکلاتی دارد، مثلا شما نمیتوانید انتخاب کنید که هر کاربر چه مقدار از سایت شما بازدید کند و یا بازدید هایی که از سایت شما میشود توسط چه کاربرانی از کجای دنیا انجام شود و …

بهترین سایت تبادل بازدید

حال که با مشکلات و همچنین دلایل عدم استفاده از سامانه های افزایش بازدید و همچنین تبادل بازدید آشنا شدیم به معرفی یک سایت میپردازیم که از تمام این مشکلات آگاه هست و اون هارو رفع کرده.

ویزیت یو، سامانه هوشمند تبادل و خرید بازدید ویزیت یو ابزاری هوشمند هستش که شما میتوانید بازدید صد در صد واقعی از آن دریافت کنید. چطور؟ خب این سامانه همانند سامانه های تبادل بازدید دیگری که میشناسید فعالیت میکند با این تفاوت که شما میتوانید طول زمان بازدید دیگر کاربران از سایتتان را کنترل کنید تا بازدید های واقعی تری داشته باشید و همچنین میتوانید انتخاب کنید که چه کاربرانی از چه کشور هایی از سایت شما بازدید کنند که این امر تاثیر بسیار زیادی روی سئو سایت شما دارد. و اما خرید بازدید، در این سایت شما نمیتوانید بازدید بخرید! اما برای سرعت بخشیدن به افزایش بازدید سایتتان میتوانید با خرید امتیاز بیشتر برای سایتتان توسط دیگر کاربران بازدید دریافت کنید.

تبادل بازدید

دیدگاهتان را بنویسید