سئوکار وردپرس

سئوکار وردپرس

با توجه به رابط کاربری ساده و کاربر پسند وردپرس ، در حال حاضر نه در ایران در تمام جهان محبوب ترین cms (سیستم مدیریت محتوا) وردپرس می باشد . مجموعه آریا گستر سالهاست به این سیستم مدیریت محتوا اشناست و تجربه سئو سایت های زیادی بر روی وردپرس داریم .

و تقریبا 90 درصد نمونه کارهای سئو ما از سیستم مدیریت محتوا وردپرس می باشد که از اینجا قابل مشاهده می باشد .

 

البته ما نه فقط وردپرس به تمام سیستم های مدیریت محتوا آشنا هستیم و میتوانیم سئو کنیم ، ما به تمام بخش های وردپرس (تنظیمات – فایل ها – قالب ها و … ) وردپرس آشنا هستیم ، پس میتوانید به ما اعتماد کنید و 0 تا 100 سئو سایت خود را به ما بسپارید

به عنوان یه متخصص سئو که تجربه زیادی در سئو ، مخصوصا سیستم مدیریت محتوا وردپرس دارم ، معتقدم شما هیچ شانسی برای نتیجه گیری سئو فقط به کمک افزونه های سئو ندارید و به شخصا من برای سئو از هیچ افزونه ای استفاده نمی کنم و به شما هم اصلا استفاده از افزونه های سئو رو پیشنهاد نمی دهم

امروزه تقریبا بر روی همه سایت های وردپرس یه افزونه سئو داریم ، حال از شما می پرسم ایا همه انها در صفحه  1 گوگل قرار دارند ؟

بزارید یه مثال دیگه بزنم به تعداد تمام مردم جهان کتاب های کسب ثروت وجود دارد و فروخته شده و تقریبا همه انسان ها تجربه مطالعه چنین کتاب هایی دارند ، حال ایا همه مردم جهان ثروتمند هستند ؟ خیر کسانی ثروتمند شدند که این کتاب ها رو چاپ و به فروش رساندند ، خواستم به اینجا برسیم که این افزونه ها قالبا نسخه اصلی انها پولی هستند فقط برای کسب ثروت فروشندگان این افزونه ها طراحی و تبلیغات شده است ، کمی هوشیار باشید  ….

دیدگاهتان را بنویسید